Compania Häfele România a reușit să își mențină un nivel acceptabil al afacerilor în această perioadă și continuă să urmeze acest trend, datorită clienților și parteneriatelor puternice construite împreună cu aceștia.

 

HRO Timisoara 1

 

Rodica Popescu Managing Director Hafele Romania 2Rodica Popescu, managing director Häfele România: „Clienții au fost cei care ne-au ajutat să depășim bariele impuse de situația economică actuală. Deși volumul comenzilor înregistrate a scăzut în această perioadă, numărul clienților a rămas constant de la o lună la alta. Din acest motiv, echipa noastră a depus toate eforturile pentru a livra complet, rapid și în siguranță comenzile și pentru a fi alături de parteneri indiferent de situație. Echipa noastră a asigurat continuitatea serviciilor de distribuție pe…

Citește aici tot articolul

Articol publicat pe: www.revistamobila.ro
Autor: Revista Mobila